Edit Content

Stay Connected

Lietuvos vietinio turizmo apdovanojimai P.I.P.A.

Kaip atrodo gražiausia kaimo turizmo sodyba? Kas kepa tobuliausius chačiapurius? Kur patiekia kraujingiausius steikus? Kuris muziejus atėmė žadą? Kurio parko laipynėse jauteisi taip, tarsi būtum sugrįžęs į vaikystę?… ir dar daug visko.
Lietuvoje yra pačių įdomiausių ir netikėčiausių laisvalaikio pramogų, smagiausių atostogų vietų, jaukiausių kavinių ar restoranų. Tiesiog… kartais sunku juos atrasti ar išsirinkti. Ir čia geriausiai gali padėti rekomendacijos! Tad, jeigu išbandei ir žinai kažką tokio, kas palieka tik puikiausius įspūdžius ir geriausią nuotaiką, rekomenduok ir taip padėk savo mylimam paslaugų teikėjui būti įvertintam ir tapti dar labiau žinomu!

P.I.P.A.

1 Nominacija: Šauniausias 2022 m. moksleivių turizmo objektas/paslauga

Greičiausiai sunkiai rastume jaunuolį, kuris mokslo metų bėgyje nevažiavo į ekskursiją, nesilankė muziejuje, nekeliavo į žygį ar nedalyvavo sporto varžybose. Mes labai norime išgirsti jūsų nuomonę ir pasimokyti iš geriausių pavyzdžių! Pasidalinkite, kas jūsų nuomone, nusipelnė gauti šią nominaciją.

Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

 

2 Nominacija: Sveikiausias 2022 m. renginys
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

3 Nominacija: Sėkmingiausias socialinis verslas veikiantis turizmo srityje

Turizmas prisideda ir prie socialinių problemų sprendimo, socialinės atskirties mažinimo. Prisidėkite ir jūs – pasidalinkite savo rekomendacijomis apsilankyti šilčiausius jausmus palikusiuose socialinio verslo misiją turinčiuose turizmo objektuose (kavinė, apgyvendinimas, pramogos ir pan.) 
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

4 Nominacija: Patraukliausias regioninio parko lankytojų informacijos centras

Lietuviai neabejingi gamtos grožiui ir labai dažnai leidžia atostogas gamtoje, todėl jau iš karto galime dėkoti saugomų teritorijų prižiūrėtojams, kurie ne tik saugo, bet ir pristato tai, ką mes turim gražiausią, žaliausią, natūraliausią… Regioninių parkų lankytojų informacijos centrai išsiskiria savo interaktyviomis ir žaismingomis ekspozicijomis ir žinoma šiltais  ten dirbančiais žmonėmis. Tad laukiame jūsų rekomendacijų, nuo kurio lankytojų centro pradėti.
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

5 Nominacija: Sėkmingiausia 2022 m. kultūros paso programa

Kultūros paso programa pati iš savęs jau yra laimėtoja, tačiau norisi išgirsti, kas labiausiai sužavėjo keliautojus 2022 m., ką gali rekomenduoti, o svarbiausiai padėkoti ir pagirti už jų švietėjišką veiklą. 
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

6 Nominacija:  2022 m. Novatoriškiausias muziejus

Žinoma, stereotipas, kad muziejai nuobodūs, saugantys dulkėtus eksponatus, jau seniai paneigtas! Atsinaujinantys valstybiniai, privatūs, teminiai muziejai, siūlantys novatoriškus ekspozicijos pristatymo būdus – tai nauja muziejų karta. Kas iš jų 2022 m.  jums paliko stipriausią įspūdį?
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

7 Nominacija:  2022 m. sėkmingiausias projektas, atvėręs naujas susisiekimo galimybes regionuose

Kaip keliaujame po Lietuvą? Automobiliais, dviračiais, autobusais, traukiniais ar, netgi, pėsčiomis. Kiekvienas keliautojas žino, kad ir kokį kelionės būdą bepasipasirinkus, kaip  svarbu yra geras kelias, tvarkinga autobusų stotis, patogus traukinių grafikas, išvystyta infrastukrtūra ir, netgi,  pagaliau nutiestas tiltas. Kas keliaujant 2022 m. nusipelnė jūsų atskiro pagyrimo ir rekomendacijų kelyje? 
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

 8 Nominacija:  2022 m. sveikiausią poilsį teikianti įstaiga

Poilsis be sveikatinimo paslaugų Lietuvoje sunkiai įsivaizduojamas, o šių paslaugų vis daugėja nuo sveikatinimo iki tiesiog sveiko maisto jaukiame viešbutyje pusryčiams, pasiūlyto aktyvaus poilsio ar netikėtų naujų sveikatos gerinimo procedūrų. Rekomenduokite, ką siūlytumėte, kaip sveikiausio polilsio teikėją 2022 m.? 
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

9 Nominacija:  Geriausias 2022 m. vietinio turizmo kelionių organizatorius 

Nors dauguma kelionių organizatorių paslaugomis naudojasi keliaudami į užsienį, nemažai kelionių ir tikrai įspūdingų atradimų siūlo ir mūsų vietinio turizmo organizatoriai, kurie ne tik nukreipia pavienius keliautojus, bet ir padeda organizuoti įsimintiną gimtadienį ar įmonės vakarėlį, o kur dar gidai, kurie palydi ir papasakoja apie Lietuvą tai, ko vadovėliai tikrai nerašė. Rekomenduokite, kas jums suorganizavo pačią įspūdingiausią išvyką Lietuvoje 2022 m.
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

10 Nominacija: Geriausia 2022 m. apgyvendinimo įstaiga (viešbutis, motelis, kempingas ir pan.) 

Geras miegas, tvarkinga ir švari aplinka, patogumas – svarbūs gerų atostogų elementai, sutinkate? Rekomenduokite, apgyvendinimo vietą, kuri visa tai ir dar daugiau jums suteikė 2022 m. 
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi

11 Nominacija: Geriausią turistinį produktą kurianti vietos bendruomenė

Keliaujant labai svarbu ne tik objektai ir paslaugos, bet ir kelyje sutikti žmonės, tie kurie puoselėja savo vietos vertybes, dalinasi savo krašto paveldu ir atradimais, – prie to ženkliai prisideda bendruomenės bei vietos veiklos grupės. Parašykite savo įspūdingiausią, šilčiausią, įdomiausią pažintį su vietos bendruomenės atstovais, paskuriuos norėtumėte sugrįžti ir kitiems norite rekomenduoti apsilankyti.
Nominacijų pateikimo laikas baigėsi